Genel

Amatör Sporun Kalbi Kaynarcada Attı,ASKF Kaynarca Ziyaretinde

Amatör Sporun Kalbi Kaynarcada Attı,ASKF Kaynarca Ziyaretinde

Amatör Sporun Kalbi Kaynarcada Attı,ASKF Kaynarca Ziyaretinde

7 Şubat 2020 09:31
-A

+A


   Sakarya Amatör  Spor Külüpler Federesyonu  ilkkez  başlattığı proğramında Cafemm Restaruand   Kaynarcadaydı. Başkan Yaşar Zımba  ve yönetim kurulu  her ay bir ilçede toplanarak hem toplantılarını gerçekleştireceklerini hemde  o ilçedeki  külüplerimizin sorunlarını yerinde dinleyerek birlikte  cözüm ve önerileri  değerlendirmeye alacakalrını söyledi.
   Toplantıya ev sahibi olarak ASKF  yönetim kurulu üyesi Sezgin Tutar ev sahipliği yaparken,Kaynarca spor Kulüp başkanı Türkan öner,Büyükyanıkspor Kulübü Başkanı Burhan Sağır,Turnaıtelligölüspor Başkanı Adem Uzun,Yeşilova spor Kulüp Başkanı Muhammet Ali Pulatta eşlik etti.ASKF yönetiminden  Başkan Yaşar Zımba,Başkan Vekili Recep Odabaş,İl spor temsilcisi  Tezcan Demir, İl disiplin Kurulu Başkanı Av Cemal Başaran,Hasan Zandolu, Hidayet Kahya, Ali Palas,Ahmet Silahçı,Sezgin Tutar yer aldılar.
     Sakarya amtörün güncel tüm sorunları masaya yatırılırken, kulüplerin aklında takılı kalan  disiplin cezaları  hakkında görüşler ve alınacak tedbirler ile birlikte, İl disiplin kurulu Başkanı Av Cemal Başaran ın tavsiye ve  uygulamada yapılması gereken  kurulları ihlalde cezaları  daha aza indirecek tedbirlerin alınmasını,bununda  düzelmesi için en büyük payın yönetici ve teknik heyetin kendinde olduğunu belirtti.Böylece  disiplin  kuralları ve cezalar hakkında geniş kapsamlı  bilgi verilmiş oldu.
      Başkan Yaşar Zımba : Kulüplerimizin Başkanları ve yöneticileri ile ile  tüm platformlarda birlikteyiz.Hergün birazdaha  kendimizi spor adına yenileyerek ve geliştirerek  sevginin ve kardeşliğin ön plana çıkacağı  Sakarya Amatör spor  günlerine yavaş yavaş emin adımlarla ilerliyoruz. Bizler tüm kulüpler olarak gençlerimizin hep  birlikte takım olarak sevgi ,saygı ve kardeşlik  duyguları içerisinde,  yenmenin yenilmenin  dışında  dost olunmanın sonuçlarını  ısrarla önemsiyoruz. Ben ve ekibim tüm kulüp başkanlarımız ne olursa olsun hep birlikte sevgi ve kardeşliğin ölümsüz bir dostlukla perçinleşmesini istiyoruz. Bunu başardığımızda O zaman biz zaten Türkiyenin  sporda bir numarası olduk demektir. Bizlere ev saahipliği yapan Yönetim Kurulu Üyemiz Sevgili kardeşim dostum Sezgin Tutar 'a,Kaynarcaspor Kulüp başkanı Türkan Öner,Büyükyanıkspor Kulüp başkanı Burhan Sağır,Büyükyanıktetlligölüspor Kulüp Başkanı Adem Uzun ve Yeşilova spor Kulüp Başkanı Muhammet Ali Pulat kardeşlerime, Hasan Nergiz Kardeşime,dostuma,Nahit Usta ve Mahmut Özer  ve Kaynarca Belediye Başkanı değerli dostum kardeşim Murat Kefli ye  şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum ,dedi

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

  • Genel
  • Türkiye
  • Öne Çıkan Firmalar
  • Ekonomi
  • Teknoloji
  • Duyurular
  • Kaynarcaspor
  • Kaynarca Emlak
  • siyaset
  • Cenaze

ANKET

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku