Genel

Başkan KEFLi ,Herşey Planlandığı Gibi Devam Edecek,Muhtar Hakan Kartal TEŞEKKÜRLER

Başkan KEFLi ,Herşey Planlandığı Gibi Devam Edecek,Muhtar Hakan Kartal TEŞEKKÜRLER

Başkan KEFLi ,Herşey Planlandığı Gibi Devam Edecek,Muhtar Hakan Kartal TEŞEKKÜRLER

24 Kasım 2019 19:53
-A

+A

Kaynarca Belediyesi ve Sakarya Büyükşehir belediyelerinin birlikte planladıkları  asfalatlama çalışmalarında 2019 yılında sona gelindi. Kaynarca Merkezde yapılacak altyapı çalışmaları 2020 yılında  planlanıyor. Bu kış içerisinde  yama  calışması ile sezon tamamlanırken  önümüzdeki  yılda  bir çok yer sıcak asfalt yapılarak tamamlanmış olacak.

Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli : Sakarya Büyük Şehir belediye Başkanımız Abim Ekrem Yüce  söz verdiği gibi çalışmalarını aksatmadan  programlandığı gibi hizmetlerine devam ediyor. Ekrem Abimizin bizlere vermiş olduğu desteğe gerçekten teşekkür ediyorum. İnşallah bu destek ler 2020 yılında dahada fazlaşarak  güzel hizmetler  bizimle olacak. dedi.Kaynarca Sevgimiz için durmak yok yola devam,dedi

.Hizmet teşekkürü
İmamlar Mahallesi Muhtarı Hakan Kartal, “Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yol komple kazıldı ve çıkan malzemeler tarla yollarına dökülerek değerlendirildi.Büyükşehir Belediyesi tarafından asfalt çalışmaları sona eren Kaynarca’ya bağlı İmamlar Mahallesinde yollar yeni yüzüne kavuşurken İmamlar Mahallesi Muhtarı Hakan Kartal : “Bazı noktalarda iki araç yan yana geçmekte zorlanıyordu, yeni çalışma ile yolumuz yaklaşık 2 metre genişledi ve ulaşım güvenli hale geldi” dedi ,Kartal ,Bu sayede israf engellendi ve mahallelinin tarlalarına da daha rahat gitmesi sağlanmış oldu. Bu yol 8-10 mahalleyi birbirine bağlayan bir yol ve çamurdan ulaşım sağlanamıyordu. Bu sayede mahalleler arası ulaşımda mümkün hale geldi. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye, Kaynarca Belediye Başkanım Murat Kefli 'ye  şahsım ve mahalle halkımız adına teşekkür ediyorum, Büyükşehirimizin sayesinde ayağımıza ne toz ne de çamur değiyor.  Asfaltımızın zeminine taş döküldü ve yolumuzun zemini sağlamlaştırıldı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından Kaynarca’nın İmamlar Mahallesinde devam eden asfalt çalışmaları tamamlandı. 2 bin 100 metrelik güzergâhın yenilendiği İmamlar Mahallesinde toplamda 2 bin 200 ton sıcak asfalt kullanıldı. Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada İmamlar Mahallesinde gerçekleştirilen yenileme çalışmalarının tamamlandığı ifade edilirken, bölgeye ve vatandaşlara hayırlı olması mesajı paylaşıldı.
 
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Ali osman Yaman 24 Kasım 2019 20:34

Büyükşehir belediyesine ve çalışanlarına teşekürler

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

  • Genel
  • Türkiye
  • Öne Çıkan Firmalar
  • Ekonomi
  • Teknoloji
  • Duyurular
  • Kaynarcaspor
  • Kaynarca Emlak
  • siyaset
  • Cenaze

ANKET

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku