Genel

Gaziler ve Küçük Kaynarca Mahalleleri Muhtarlarından Teşekkür

Gaziler ve Küçük Kaynarca Mahalleleri Muhtarlarından Teşekkür

Gaziler ve Küçük Kaynarca Mahalleleri Muhtarlarından Teşekkür

16 Kasım 2020 10:14
-A

+A

Kaynarca’da asfalt memnuniyeti
Büyükşehir Belediyesi ve kaynarca belediyesi tarafından ilçede yürütülen sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Küçük Kaynarca Mahalle Muhtarı Nusret Türkmen ise mahallelerinin modern bir görünüme kavuştuğunu söyledi
Kaynarca’nın Küçük Kaynarca mahallesindeki bin metrelik güzergâhı bin 555 ton, Gaziler mahallesindeki 2 bin 600 metrelik güzergahı 3 bin 50 ton asfalt kullanarak güvenli ve modern bir görünüme kavuşturdu.
DAR YOLLAR GENİŞLETİLDİ
7 senedir Gaziler Mahallesi muhtarlık görevini yürüten Tuncay Yıldız; “Eski yolumuzda yaz aylarında toz, kış aylarında ise çamur eksik olmuyordu. Sıcak asfalt serilmeden önce dar olan yollarımız genişletilerek sürücüler ve yayalar için daha emniyetli oldu. Mahallemizde tarımcılık önemli bir gelir kaynağı, eski yolumuzda traktöre hasadımızı yüklerken deforme olmuş yolda devrilir diye korkuyorduk artık yeni yolla beraber traktörümüzü gönül rahatlığıyla istifleyebileceğiz. Bu yolu mahallemize kazandıran başta Başkan Ekrem Yüce,Kaynarca Belediye Başkanımız Murat Kefliye ve emeği geçen tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
MAHALLEMİZDE TARIM ÖNEMLİ BİR GELİR KAYNAĞI
2 senedir Küçük Kaynarca Mahallesi muhtarlık görevini yürüten Nusret Türkmen, “Mahallemizin yolu yer yer deforme olmuş sürücüler araçlarla geçerken zorluk çekiyordu. Mahallemize gelen misafirlerimizin araçlarının bozulduğu yönünde duyumlar alıyorduk. Mahallemizde tarım önemli bir gelir kaynağı, yeni dökülen asfaltla beraber köyün meydanında harman meydanımız bile oldu. Mahallemiz modern bir görünüme kavuşarak arazi ve tarlalarımıza değer katıldı. Mahallemizin ana yolla bağlantısı daha güvenli hale geldi. Asfalt serim işleminde taleplerimizi dinleyip, değerlendirip ve hemen sonuca bağlayan Altyapı ve Koordinasyon Dairesi Başkanımız Atilla Turan’a ve desteğini bizden esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye ve Kaynarca Belediye Başkanımız Murat Kefliye gönülden teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

  • Genel
  • Türkiye
  • Öne Çıkan Firmalar
  • Ekonomi
  • Teknoloji
  • Duyurular
  • Kaynarcaspor
  • Kaynarca Emlak
  • siyaset
  • Cenaze

ANKET

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku