Genel

KABET' E ( Kaynarca Belediye Tiyatrosu) Sevgi Çığ Gibi Büyüyor

KABET' E ( Kaynarca Belediye Tiyatrosu) Sevgi Çığ Gibi Büyüyor

KABET' E ( Kaynarca Belediye Tiyatrosu) Sevgi Çığ Gibi Büyüyor

2 Aralık 2019 13:56
-A

+A

KABET İL il dolaşıyor! Suzan TUFAN'ın yazdığı "AŞK OLSUN ARTİSTLERE" Adlı oyun izleyicilere kahkaha tufanı yaşatıyor.Bufatasonu Cumartesi akşam  saat 19.30'da Kocaeli SMMMO'da izleyici karşısında olan KABERT harika bir performans ile yine izliyicilerini kahkaha tufanına boğdu.Sahnede adeta devleşen ekip İzmite tiyatro severlerden tam not aldı.Kaynarca Belediye Başkanı Murat KEFLİ nin sanata verdiği önemi vurgulayan KABET ekibi ,her defasında Belediye başkanlarına onlara verdiği destek ve imkanlardan dolayı teşekkür etmeyide  ihmal etmediler.
Kaynarca Belediyesi Adına Genel Koordinatörlüğünü Sezgin Tutar ın yaptığı Tiyatro topluluğunda Kurucu ,yazar yönetmen Suzan Tufan oyun hakkında şunları söyledi:" KABET olarak kuruluşumuzun dördüncü yılındayız kuruluşumuzun ilk yılında (2016) yazdığım bu oyunla ülkemizin çeşitli illerine gittik oyunumuzu sergiledik, salonları seyirciyle doldurduk, oyuna olan ilgiyi ve çoşkuyu arttırarak koruduk ve bugün de Kocaeli Kaynarcalılar Derneği'nin bizi davet etmesi üzerine buradayız. Herşey çok güzel İzmit'li hemşerilerimiz, dostlarımız bizleri yalnız bırakmadılar çoşkulu alkışlarla bize destek oldular. kendim ve ekibim adına çok teşekkür ediyorum ,sizin çoşkulu alkışlarınız kahkahalarınız sahnedeki enerjimizi dahada yükseltti ve devleştik."Bizleri çok güzel ev sahipliği yapıp ağırlayan izmit'teki kaynarca'lı dostlarımıza tekrar tekrar teşekkür ederiz.dernek başkanımıza ve yönetim kuruluna sonsuz saygı ve sevgilerimizi sunarız.dedi.Açıklamalarında bulunan Suzan TUFAN ve ekibi sahneden Kaynarca Belediye Başkanı Sn.Murat KEFLİ'ye teşekkürlerini sunarak izleyicileri selamladı.

İzmit Kaynarcalılar Derneği Başkanı Sedat Bektaş : Gerçeken bizleri büyülediler ve harika oynadılar. Bizler gerçekten bukadar  profosyonelce bir oyun beklemiyorduk.  İzmit kaynarcalılar derneği üyelerimiz,yönetim kurulumuz olmak üzere Başta Kaynarca Belediye Başkanımız Murat Kefli'ye,Genel Koordinatör Sezgin Tutar beye ve çok kıymetli yazarımız Yönetmenimiz KABET in mimarı Suzan  Tufan Hocamıza  destek,katkı ve bizlere misafir olduklerı,bukadar şahane bir gece yaşattıkları için çok teşekkür ediyorum,dedi
 
YAZAN-YÖNETEN" Suzan TUFAN"
 
OYUNCULAR:
 
Resul BAYRAKTAR "Temel Efendi (Başrol)
 
Cahid DEMİRHAN "Esas Oğlan Klarnetçi Hüsnü"
 
Suzan TUFAN "Suzi" (Yönetmen-Juri)"
 
Fatih ÇELEBİ " İsmail (Juri-Reji-Ses-Işık)"
 
Yiğithan YAĞMUROĞLU "Hamlet-Recep İvedik (Reji-Ses-Işık)"
 
Sebahatnur ŞEKER "Hüsniye" (Reji-Ses-Işık)
 
Deniz TUFAN "Meltem-Bergen"makyaj
 
Bilge GÜL "Kikirik Jale"
 
Sezgin TUTAR "Dede (Genel Koordinatör)"
 
Mahmut Özer' abimize bizi yalnız bırakmadığı için çok teşekkür ederiz.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

  • Genel
  • Türkiye
  • Öne Çıkan Firmalar
  • Ekonomi
  • Teknoloji
  • Duyurular
  • Kaynarcaspor
  • Kaynarca Emlak
  • siyaset
  • Cenaze

ANKET

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku