Genel

Kaynarca'dan Dolu Dolu EDİRNE Kırkpınar Er Meydanına AĞALARIN AĞASI Seyfetin Selime Tam Destek

Kaynarca'dan Dolu Dolu EDİRNE Kırkpınar Er Meydanına AĞALARIN AĞASI Seyfetin Selime Tam Destek

Kaynarca'dan Dolu Dolu EDİRNE Kırkpınar Er Meydanına AĞALARIN AĞASI Seyfetin Selime Tam Destek

4 Temmuz 2022 16:26
-A

+A

661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Devasa  heyecan son buldu . Güreş müsabakaları  sürpriz başpehlivanların finaliyle son buldu, gelecek yılın Kırkpınar ağası da belirlendi. Ağalık ihalesi 2 milyon 23 bin TL ile açıldı. Ağalık ihalesine Ağa Seyfettin Selim ile otel sahibi İlhan Tüdeş katıldı.
Ağa 2 milyon 222  bin derken  diğer katılımcı 2 milyon 272 dedi ama dediğine de pişman oldu adeta.Kaynarcalı Güreş ağamız efsane isim Ağaların ağası 2 cümle sonunda en sözü önce tüm bu er meydanının tozunu çimini koklamış  gelmiş geçmiş gerçek emekçiler   adına 3 milyon 222 bin , değerli başkanım  DR  Hasan Akgün  içinde toplamda 4 milyon 222 bin  diyerek kocaman er meydanında tüm sesleri kesti ve alan alkış sesleri ile  yıkıldı. 662. Kırkpınar Ağalık ihalesini kazanan 3 altın kemer sahibi Selim, 14. kez güreş ağalığı yapacak.
 
Kaynarcalı Güreş Ağamızı  Edirne de  yalnız bırakmayan Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Kaynarca Belediye başkanı Mustafa Özer, Kaynarca Belediyesi  Genel Koordinatörü Sezgin Tutar, Belediye Özel kalemden Davut Kaş, Sercan Zengin ile birlikte her anında ağamızın yanında olan  Yeşilova Muhtarı Ali Kabil, Kaynarcalı İş adamlarımızdan Halil Acar, Kaynarca Muhtarlar derneği Başkanı Türkan Öner, Kaynarca Esnaf Odası Başkanı Kadir Yazgan,Şöforler ve otomobilciler Başkanı Tüncay Göktaş, Kaynarcalı İş adamlarımızdan Yılmaz Çevik, Kaynarcalı İş adamlarımızdan Ahmet Sağır katılarak  destek oldular.
 
Kaynarca Belediye Başkanı Murat KEFLİ : Kaynarcalı olarak biz gerçekten gurur duyduğumuz Ağaların Ağası Seyfettin Selimin  eli açık hayır sever oluşunun bereketini her geçen yıl dahada anlıyoruz. Ağalık gerçekten böyle bir şey olmalı. Ağamızın  hayır severliği tartışılmaz verdikce büyüyen bereketinin  değerlendirmesi ortada.  Gurur kaynağımız Ağamızı tebrik ediyor  Tüm kaynarcalı Güreş sever halkımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz,dedi

 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

  • Genel
  • Türkiye
  • Öne Çıkan Firmalar
  • Ekonomi
  • Teknoloji
  • Duyurular
  • Kaynarcaspor
  • Kaynarca Emlak
  • siyaset
  • Cenaze

ANKET

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku