Genel

MHP Adayı Orhan Ünver Kaynarca'daydı

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Orhan Ünver; seçim çalışmaları kapsamında Kaynarca ilçesinde bir takım ziyaretlerde bulundu

MHP Adayı Orhan Ünver Kaynarca'daydı

2 Mayıs 2015 17:49
-A

+A

KAYNARCALILAR SICAK KARŞILADI  
MHP Sakarya Milletvekili Adayı Orhan Ünver; seçim çalışmaları kapsamında Kaynarca ilçesinde  bir takım ziyaretlerde bulundu.İlçe esnafını ziyaret eden Orhan Ünver Kaynarcalılar tarafından sıcak karşılandı. Kendisi ve Partisi için destek isteyen Ünvere Kaynarca MHP İlçe Başkanı Niyazi Gökhan ve partililer eşlik ettiler.

KAYNARCANIN SORUNLARINI BİLİYORUZ !


Ünver : Kaynarca bizim yabancısı olduğumuz bir yer değil ,hemşerilerimizin  bildiği gibi 2014 mali idareler seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı adayken Kaynarca İlçe Belediye Başkan adayımız Mustafa Boğaz ile birlikte Kaynarcamızın bütün köy ve mahallelerini tek tek dolaştı. O zaman yaptığımız bu ziyaretler sayesinde Kaynarcanın büyün sorunlarını biliyoruz. İlçenin tüm sorunlarını nasip olursa TBMM 'sinde gündeme getireceğiz onun için Kaynarcalı hemşerilerimizden oy istiyoruz.

KÖYLERİMİZ İKTİDARIMIZDA GERİ GELECEK !

Büyükşehir adayıyken köylerimizin büyük sıkıntıya düşecegini söylemiştik ve söylediğimiz gibide oldu , vatandaşlarımız o zaman bizim sözlerimizi fazla dikkate almadılar ama bugün yaşayarak görüyorlarki köylerde Büyükşehir yasasından dolayı büyük sıkıntıları var. Eğer bu hükümet devam ederse devamına yönelik oy kullanırlarsa bu sıkıntıları artarak devam edecek , Milliyetçi Hareket Partisi iktidarında bu büyükşehir yasasını tamamen değiştirecegimiz için yine eski sisteme döneceğimiz için bu sıkıntılarından köylü vatandaşlarımız kurtulacaktır. Sakarya genelinde % kaç oy bekliyor sorusuna ise Ünver : Bizim Sakarya ve Ülke genelindeki hedefimiz 1.ci parti olmaktır , yüzde falan beklemiyoruz Tek başına iktidar olmak istiyoruz. Bütün çalışmalarımızı birinci parti olmak üzerine yapıyoruz inşallah bunu başaracağız.Kaynarcalı hemşerilerimiz bilhassa köydeki vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz. Bize diyorlarki su saatlerini sökecekmisiniz ? evet hepsini söküp atacagız yine eski şekline dönecek , beldelerimizi iade edeceğiz ,yine belde belediye başkanlıklarımız kurulacak ve yine mahalle statüsünden köy statüsüne dönecekler köylerimiz geri gelecek dedi..
Haberin Videosu
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

  • Genel
  • Türkiye
  • Öne Çıkan Firmalar
  • Ekonomi
  • Teknoloji
  • Duyurular
  • Kaynarcaspor
  • Kaynarca Emlak
  • siyaset
  • Cenaze

ANKET

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku