Genel

Söğütlü Halk Eğitim Muhammet Ali Akkuş ve Öğretmenlerinden Muhteşem Sergi

Söğütlü Halk Eğitim Muhammet Ali Akkuş ve Öğretmenlerinden Muhteşem Sergi

Söğütlü Halk Eğitim Muhammet Ali Akkuş ve Öğretmenlerinden Muhteşem Sergi

Okunma: 1246

20 Haziran 2019 10:22
-A

+A

HALK EĞİTİMDEN MUHTEŞEM SERGİ
Söğütlü Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Öğrenme Şenliği ve Yıl sonu El Sanatları  Sergisi açıldı.2018-2019 Döneminde Kursiyerler tarafından üretilen birbirinden güzel muhteşem ürünler hem Protokol Üyelerinin hem de söğütlü Halkının beğenisine sunuldu
Söğütlü Halk Eğitim Merkezi  Öğrenme Şenliği ve Yıl sonu el sanatları Açılış Sergisine Söğütlü Kaymakamu Esengül Korkmaz Çiçekli, Belediye Başkanı yardımcısı Sami Aydın, Siyasi Parti Temsilcileri ve Daire Amirleri ile kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
Kurslara katılan Kursiyerlerin Üretime aktif olarak katılabilmeleri amacı ile önce öğrenmeleri daha sonra ise  üreterek hem ailelerine hem de topluma faydalı bireyler olarak kursları tamamlamalarının amaçlandığı Kurslarda Kursiyerlerin hazırladıkları ürünler adeta göz kamaştırdı.
Söğütlü  Halk Eğitim Merkezi Öğrenme Şenliği ve Yıl sonu El Sanatları  Sergisi  Açılışı Söğütlü  Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli  ve Söğütlü Belediye Başkan Yardımcısı Sami Aydın tarafından gerçekleştirildi.
Protokol Üyeleri tarafından kurdelenin kesilmesinin ardından Hediyelik Eşya stantları tek tek ziyaret edildi.
Kursiyerlerin sene boyunca büyük emek vererek ortaya çıkardıkları birbirinden güzel ürünler Yıl Sonu Sergisini adeta bir çiçek bahçesine çevirdi.Kursiyerlerimiz tarafından çok büyük emekler ile üretilen ürünler Protokol üyeleri tarafından da çok beğenildi.
HEM ÖĞRENMELİ HEM DE ÜRETMELİYİZ
Söğütlü Halk Eğitim Merkezi olarak 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında söğütlü  İlçemizde  çeşitli Kurslar açtıklarını ifade eden Halk Eğitim Merkezi  Müdürü Muhammet Ali Akkuş :Kurslarımızda görev alan Öğretmen Arkadaşlarımıza ve de kar kış yağmur,çamur demeden kış boyunca kurslara devam eden ve de hazırladıkları el emeği göz nuru ürünlerini bu gün söğütlü İnsanımızın beğenisine sunan Tüm Kursiyerlerine teşekkür etti.
 Akkuş : Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü olarak Halkımızın yeni şeyler öğrenmesine ve de kendilerini geliştirmelerine çok büyük bir önem verdiklerini ifade etti. Halk Eğitim Merkezinde artık Halkımızın öğrendiği bu yeni davranış ve becerileri Üretim aşamasına getirerek hem aile hem de Ülke Ekonomisine katkı sağlaması gerektiğini bu yüzden de bu sene hazırlanan Tüm Kurslarımızın Öğrenme Şenliği coşkusu ile hazırlandığını sözlerine ekledi.
SERGİ GÖZ KAMAŞTIRDI
Halk Eğitim Merkezi  Yıl Sonu Sergisi tabiri caiz ise adeta göz kamaştırdı.Kursiyerlerin  bir sene boyunca büyük bir emek vererek ortaya çıkardıkları birbirinden güzel ürünler adeta ziyarete gelenlerin gözünün pasını sildi.
Muhteşem örgü bebeklerinden ,Giyimden süs eşyasına,yatak örtüsünden masa örtüsüne kadar aklınıza gelemeyecek yüzlerce ürünü büyük bir ustalık ile işleyen fedakar kadınlarımızın ürettikleri muhteşem ürünleri herkesin mutlaka görmesini tavsiye ediyoruz.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

 • Genel
 • Türkiye
 • Öne Çıkan Firmalar
 • Ekonomi
 • Teknoloji
 • Duyurular
 • Kaynarcaspor
 • Kaynarca Emlak
 • siyaset
 • Cenaze

ANKET

Kaynarca Doğasıyla,Havasıyla Sizce Güzel Bir Yer mi ?

 • * Evet : 988 Oy (%20)

 • * Hayır : 927 Oy (%19)

 • * Fena Değil : 1366 Oy (%28)

 • * Daha Güzel Olabilir : 1662 Oy (%34)

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku