Genel

Zeki Toçoğlu : Kaynarca'ya önem veriyorum‏

Zeki Toçoğlu : Kaynarca'ya önem veriyorum‏

4 Haziran 2015 15:21
-A

+A

Kaynarca'da görev yapan muhtarlarla bir araya gelen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ilçe'de görev yapan muhtarlarla Kaynarca Kültür Merkezi Cafemm Resturant'ta bir araya gelerek onların sorunlarını dinledi ve onlarla birlikte yemek yedi.
Tam Kadro Kaynarca'ya geldiler.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi idare amirleri ve Başkan Zeki Toçoğlu ekibiyle birlikte tam kadro Kaynarca'lı muhtarlarla bir araya gelerek onların aktardırdığı sorunları dinledi, not aldı , acil yapılması gereken işleri ekibine yapılması talimatı verdi.
7 haziran Seçimleri çok önemli
Para olmadan hiç bişey olmadığını bizim sistemimizde ise para Ankara'da o halde Ankaranın güçlü bir şekilde işine devam etmesi lazım 7 Haziran seçimleri o anlamda çok önemli.Koalisyon döneminde Belediye Başkanlığı yaptığını söyleyen Toçoğlu  Allah o günlere bizi bir daha döndürmesin, Van depreminde Ak Parti Hükümeti 18 bin  konutu herşeyiyle yapıp teslim etti , 1999 'da deprem oldu ben hala bu şehirde alt yapı yapıyorum. Aradan 15 yıl geçti koalisyon hükümetleri Allah korusun felakettir. 15 yıl önce emekliler ziraat bankası kuyruğunda can veriyordu şimdi ise emekliye çift maaş müjdesi veriyorlar, o zaman hükümetteydiniz niye yapmadınız ? Deprem paralarıyla memur maaşı ödediler. Ak Parti hükümeti gitsin diye Mhp ile HDP nin bir araya gelir konuma geldiğini söyleyen Zeki Toçoğlu: Ak Parti hükümeti ne kötülük yaptı size ? Kaynarca'dan Şehir merkezine gitmek kolaymıdı eskiden ? Duble yollar yaptık madem bunlar yapılıbiliyordu niye onlar yapmadılar biz yaptık ?şimdi ise Kaynarca - İstanbul arası 45 dakikaya düşecek, engelli vatandaşlarımızın durumu eskiden ortadaydı şimdi ise hiç bir sorunları yok dedi.
Söz Kaynarca'lı Muhtarlarda
Kaynarca'da görev yapan muhtarlar tek tek söz alıp köylerindeki sorunları anlatırken genelde ilçe merkezi ve köylerdeki muhtarların genelde sorunları Alt yapı sıkıntısı, su sorunu, yol sorunu, çocuk parkı ve benzeri sorunlar olurken Acarlar Longozu etrafındaki köy muhtarları Acarlar Longozunun büyük bir çevre kirliliği ile baş başa bırakıldığını kanalizasyonların buraya aktığını , eskiden tarımsal sulama yapılan longozdan şimdi ise tarımsal sulama yapılamadığını aktardılar. Zeki Toçoğlu muhtarların sorunlarını tek tek not alırken kendinle birlikte ilçeye gelen idari amirlerede yapılmaları konusunda talimat verdi. Bazı muhtarların özellikle Saskinin ilçede yapmış olduğu çalışmalardan memnun oldukları için onlara teşekkür ettiler.
3 ay içerisinde su sorunu yaşayan köy kalmayacak
Kaynarca merkezi ve bir çok köyü sapanca suyuyla buluşturduklarını söyleyen Toçoğlu bu yaz ayının sonuna Kaynarca'da kadar su sıkıntısı yaşayan köy kalmayacak, bu sorunu kökten çözmüş olacagız dedi.
Muhtarların desteğini istedi.
Zeki Toçoğlu 7 haziran seçimlerinde muhtarların ve Kaynarcalıların desteğini isterken istikrarın ve hizmetlerin bu şekilde devam etmesi için desteğiniz çok öenmli dedi.
Haber ( Murat HAZER )
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

  • Genel
  • Türkiye
  • Öne Çıkan Firmalar
  • Ekonomi
  • Teknoloji
  • Duyurular
  • Kaynarcaspor
  • Kaynarca Emlak
  • siyaset
  • Cenaze

ANKET

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku